Sharing is caring!

Be Encouraged eVideá

Krátko po tom, ako bola vydaná Erinina kniha Ako BOH môže a obnoví tvoje manželstvo, začala Erin dostávať listy a emaily od žien z celého sveta, ktoré chceli vedieť, ako ŽIŤ princípy z jej knihy. Keďže nedokázala odpovedať na všetky listy, jej najstarší syn navrhol, aby sa usadila do kancelárie a zapla kameru.

Erin sa prihovárala priamo do objektívu kamery, ktorá bola umiestnená pred jej pracovným stolom, a tak mohla zachytiť mnoho žien, ktorým by sa rada osobne prihovorila.

Erin začala zdieľať všetko, čím prešla, podelila sa o množstvo osobných svedectiev, ktoré oživili princípy v oboch kniháchAko BOH môže a obnoví tvoje manželstvo a Múdra žena!

Po hodine, keď sa skončila prvá nahrávka, jej syn vložil druhú, potom tretiu, a potom štvrtú pásku - ŠESŤ HODÍN a neskôr šesť nahrávok, Erin ukončila svoju prvú video sériu „Be Encouraged - Buď povzbudená”. Tú sériu, ktorá má za následok NAJVIAC OBNOVENÝCH manželstiev, ktoré sú v knihe By the Word of Their Testimony.

O niekoľko rokov neskôr začala mať prvá séria „Be Encouraged CLASSIC” veľké zvukové problémy. Vtedy bola Erin vyzvaná, aby prerobila jej najlepšie predávajúce sa BeE videá.

Všetci Erin hovorili, dokonca aj Erin sama vravela, že bude nemožné presne reprodukovať silu pôvodnej série, no vedela, že S Bohom nie je nič nemožné!

Erin hovorí: „Úplne som sa vyliala a rozhodla som sa, že nebudem mať absolútne ŽIADEN plán. To, čo Pán cezo mňa urobil, je neuveriteľné! Skutočne som Ho mohla CÍTIŤ, ako hovorí a preberá situáciu. Dokonca aj po niekoľkých HODINÁCH natáčania, som sa cítila nabitá energiou a v úžase z toho, čo som počula sama seba rozprávať - NIKDY som nezažila nič podobné!

Potom neskôr, keď som raz nahrávky pozerala, uvedomila som si, že v BeE CLASSIC sérii som to bola JA, zdieľajúca MOJE srdce; no tentokrát to bol ON, ktorý zdieľal JEHO srdce so ženami, ktoré HO potrebovali počuť! A tento raz zahrnul aj príhovor pre MUŽOV.“

„Predtým, ako som začala nahrávať, konkrétne som Ho požiadala, aby On hovoril svoj odkaz, ktorý by mal za následok VIAC obnovených manželstiev - obnovené manželstvo pre každého, kto tieto videá počúva s otvoreným srdcom. A viem, že Pán vypočul nárek môjho srdca a odpovedal na modlitby mnohých žien, ktoré sa za mňa modlili!”

Erin mala pravdu, iba o niekoľko mesiacov neskôr začali ženy písať do RMI, veľmi chválili tieto nové „Be Encouraged“ videá, ktoré priniesli „porozumenie, návod a pokoj, ktorý mal za následok obnovu ich manželstiev”!

Potom, o mnoho rokov neskôr, keď sme boli svedkami ovocia týchto nových „Be Encouraged“ sérií, RMI bolo zaplavené množstvom OBNOVENÝCH manželstiev, ktoré zaplnili ďalšie štyri knihy - a vtedy sa zázračne objavili originálne nahrávky a zvuk na „Be Encouraged CLASSIC” bol dokonalý.

Erin hovorí, že Boh jednoducho chcel mať SVOJ hlas v druhej sérii, po tom, ako sa podelila o osobné svedectvo v prvej sérii!!

*Pozeraj, ako Boh OBNOVÍ tvoje manželstvo a zatiaľ počúvaj OBE tieto MOCNÉ nahrávky!

Každá video nahrávka trvá približne 1 hodinu alebo 6 CELÝCH hodín, kedy sa PÁN prihovára priamo TEBE. 

 

Seja Encorajada

Toto sú súkromné videá.

Časť 1,
PROSÍME, skopíruj heslo BE5P1
Potom klikni na LINK VIMEO
http://vimeo.com/1603482 a vlož heslo

BE5P1

Toto sú súkromné videá.

Časť 2,
PROSÍME, skopíruj heslo BE.5P2
Potom klikni na LINK VIMEO
http://vimeo.com/1603349 a vlož heslo

BE.5P2

Por favor, comece a DOCUMENTAR, tendo o SENHOR em mente, sobre o que você aprendeu todos os dias pelos próximos 30 Dias para "Restaurar Seu Casamento".

Quanto mais você derramar o seu coração nos formulários, mais Deus e nós poderemos ajudá-lo. Esses formulários o ajudarão a manter o histórico. CLIQUE AQUI

Stay Encouraged Blog!

Sign up to receive awesome content in your inbox, every week on Monday.

!!Please remember to check your inbox or spam to confirm your subscription!!

We don’t spam!!