Sharing is caring!

Be Encouraged eVideo

Naše Buď povzbudená videá sú predávané v našom online kníhkupectve Encouraging Bookstore za 30 dolárov.  Tieto videá sú ďalším DAROM pre teba od našich  PARTNEROV.

Naše PARTNERI osobne vedia, aké boli pre ne DÔLEŽITÉ a tiež pre tak veľa druhých mužov, ktorí to časom napísali vo svojich Svedectvách o obnovených manželstvách. 

Tieto videá sú potrebné na tvojej Ceste k obnove, aby ti dali odvahu, ktorú potrebuješ. Slovo "povzbudiť" presnejšie znamená, "dať ti odvahu."

No napriek tomu niektorí muži napíšu, že nie sú schopní pozerať tieto videá. Môžu mať pomalý internet, nemusia mať prístup v ich práci alebo ich nemôžu pozerať na telefóne, keď sa dostanú na email, našu stránku a/alebo na naše lekcie.

Ak sa ti nedá pozerať tieto videá kvôli pomalému internetu, to znamená, že budeš svedkom princípu, ktorý je vo Filipanom 4:19 a hovorí, "Môj Boh splní KAŽDÚ vašu túžbu podľa svojho bohatstva v sláve v Kristovi Ježišovi." Boh chce splniť túto a každú inú túžbu, ktorú máš! Prečo nesplnil tento prísľub predtým?

Lebo tiež sa  v Lukášovi 11:9-10 hovorí  "Aj ja vám hovorím: Proste a dostanete! Hľadajte a nájdete! Klopte a otvoria vám!  Lebo každý, kto prosí, dostane, a kto hľadá, nájde, a kto klope, tomu otvoria."

A tak, ak sa pokúšaš pozerať tieto videá a nejde to, potom sa musíš ZASTAVIŤ a spýtať sa BOHA, aby ti ukázal, kde a ako ON CHCE, aby si si ich pozeral. Nepokúšaj sa na to prísť sám, ale urob presne to, čo verše, ktoré sú prisľúbeniami a princípmi pre život, hovoria. 

Prísloví 3:5 hovorí, "Dôveruj celým svojím srdcom PÁNOVI a nespoliehaj sa na svoj um!Na všetkých svojich cestách mysli na neho a on ti bude rovnať chodníky."

Seja Encorajada

Toto sú súkromné videá.

Časť 1,
PROSÍME, skopíruj heslo BE1P1
Potom klikni na LINK VIMEO
https://vimeo.com/1618767 a vlož heslo

BE1P1

Seja Encorajada

Toto sú súkromné videá.

Časť 2,
PROSÍME, skopíruj heslo BE1P1
Potom klikni na LINK VIMEO
http://vimeo.com/1618623 a vlož heslo

BE1P2

Por favor, comece a DOCUMENTAR, tendo o SENHOR em mente, sobre o que você aprendeu todos os dias pelos próximos 30 Dias para "Restaurar Seu Casamento".

Quanto mais você derramar o seu coração nos formulários, mais Deus e nós poderemos ajudá-lo. Esses formulários o ajudarão a manter o histórico. CLIQUE AQUI